تماس با ما

سوال یا ابهامی دارید؟! با تکمیل فرم زیر، کارشناسان ما با شما تماس خواهند گرفت.

نام و نام خانوادگی
ایمیل شما
شماره موبایل

داستان تن یار

احتمالا برای شما نیز پیش آمده که مشاوره های ورزشی گوناگون را از مربیان و دوستانتان در باشگاه ها و سالن‌های ورزشی شنیده باشید. اما چه میزان از این مشاوره ها جنبه علمی داشته و از باورهای غلط این حوزه فاصله دارند، مشخص نیست. اصلی ترین هدف تن یار تغییر نگرش غلط این روز های جامعه است.

معادل کلمه ورزش در زبان انگلیسی sport است که به هر نوع فعالیت بدنی و بازی که منجر به انجام مسابقه و نمایش مهارت بین دو فرد و یا دو گروه شود و ملزم به انجام تمرین های مداوم و فراگرفتن مهارت در یک حرکت یا رشته ورزشی باشد، اطلاق می شود، اما در پس این واژه دانشی است که مرتبط با طیف وسیعی از علوم نظیر علم تمرین، فیزیولوژی، رفتار، بیومکانیک، تغذیه و ... می باشد.

از آنجایی که بیشتر مشاوره های ورزشی تجربه محور است و عدم دسترسی به اطلاعات درست در این حوزه، پیامدهای جبران ناپذیری را به همراه خواهد داشت لذا بر آن شدیم تا با راه اندازی رسانه ای نو در این حوزه تخصصی به ایفای نقش بپردازیم.

بسیاری از بیماری ها و ناهنجاری های جسمی و روحی، نتیجه سبک زندگی نادرست ماست، تلاش ما بر این است که شیوه ی نوینی از سبک سالم تغذیه و تناسب اندام را به شما آموزش دهیم، بنابراین اطلاعاتی که در دسترس شما قرار می گیرد، باید برای شما کاملا کاربردی و قابل استفاده باشد. بدین منظور تیم مشاوره ی تن یار، که متشکل از کارشناسان خبره و با تجربه در زمینه ی تغذیه و تناسب اندام هستند، همگی بر آن اند تا تجربیات عملی و نظری خود را در قالبی معقول و قابل درک و به دور از هر گونه ابهام و پیچیدگی در اختیار شما قرار دهند.

امیدواریم که بتوانیم در فرهنگ سازی و ایجاد فضایی سالم در زمینه ورزش در میهن عزیزمان تاثیر گذار باشیم.

ما برآنیم تا در راستای ارتقای فرهنگ ورزش در چارچوب علم و تجربه روز دنیا شما را یاری کنیم.